O nás

Vážení návštevníci !

Vitajte na webovej stránke o Mlynskej doline. Stránka je v plnom vlastníctve Univerzity Komenského a internátov, takže príjmy z nej budú použité v prospech akademickej obce.

Snažíme sa pravidelne vás informovať o všetkých aktivitách, ktoré v Mlynskej doline prebiehajú, od nudných správ typu ,,plánovaná energetická odstávka” až po akcie v podnikoch, či internátny ,,bulvár”.

Všetky vaše podnety a pripomienky sú samozrejme vítané. Názory budeme pozorne sledovať, môžete ich napísať priamo na mailovú adresu admin@mlynska-dolina.sk.

Tešíme sa na Vás 🙂

Váš realizačný tím

Mlynská dolina je postupne sa rozvíjajúcou lokalitou hlavného mesta – Bratislavy. Je jedným z deviatich sektorov bratislavskej mestskej časti Karlova Ves v okrese Bratislava IV. Mlynská dolina je aj synonymom pre mnohotisícové študentské mestečko v príjemnom prostredí. Počet ubytovaných v tomto  komplexe predstavuje každoročne okolo 10 000 – 15 000 študentov z celého Slovenska i zahraničia, čím pripomína menšie mesto. Cieľom portálu je zachytiť veci vážne i nevážne nové i zaujímavé, tak aby študent zistil všetko čo potrebuje  vedieť o Mlynskej doline.

Píšte o tom čo sa tu deje, čo vás štve a teší, jednoducho píšte o Mlynskej :).