Eat & Meet

Eat & Meet

0Využite možnosť a príďte sa najesť do štýlovej jedálne Eat & Meet v priestoroch bývalej hornej jedálne – Átriaky, blok C/D.

Ponúkame Vám celodenné stravovanie od pondelku do piatku aj s raňajkami a víkendové obedy a večere. Každý deň pripravujeme vždy čerstvé dva druhy polievok, minimálne 7 druhov hlavných jedál, rozličné prílohy, ktoré si môžte zvoliť podľa chuti, svieže šaláty, dezerty a veľa iného. Taktiež celodenne si môžte u nás objednať od kuchárov rozličné druhy zapečených toastov. K jedlu ponúkame okrem čaju a sódy zdarma aj platené soft drinky, kávu, čaj a džúsy.

So študentskou kartou ISIC platí dotácia na menu, preto ceny už od:

·        raňajky 0,50€

·       obedy a večere 0,70€

V prípade, že si chcete jedlo zobrať so sebou, stačí požiadať našich kuchárov a tí Vám radi jedlo zabalia do praktických boxov.

Alergikom a celiatikom sa snažíme pomôcť ohľadom zverejňovania čo možno najpresnejších informácií o jedlách, avšak celouniverzitný 2softwér nam rozsahovo neumožňuje napísať všetky predpísané informácie, ale tie sú označené na popiskách pri výdaji jedál a taktiež aj na tabuliach pred vstupom do jedálne.

1+1 zadarmo v deň Vaších narodenín, ak sa pri platbe svojho menu preukážete pokladníčke, že máte narodeniny, tak vám a jednej ďalšej osobe s vami radi zaplatíme menu.

Pravidelne Vám prinášame súťaže o atraktívne ceny a stáli zákazníci u nás si po každom nákupe môžu vhodiť vyplnený pokladničný blok do osudia a zvýšia tak tým svoju šancu na výhru. Budeme sa tešiť, keď nás prídete navštíviť a ochutnáte z našej kuchyne a prípadne nám aj dáte vedieť vaše postrehy a návrhy buď mailom alebo nás najdete aj na facebooku “Eat and Meet”

OTVÁRACIE HODINY

Pondelok    7:00 – 20:30
Utorok         7:00 – 20:30
Streda          7:00 – 20:30
Štvrtok         7:00 – 20:30
Piatok          7:00 – 20:30
Sobota        09:00 – 19:00
Nedeľa        09:00 – 19:00

Výdaj raňajok

Po – Pi  7:00 – 10:30 hod.
so – ne  9:00 – 10:30 hod
Výdaj obedov sa začína o 10:30.