Inventár

VIETE ČO VŠETKO MÁTE MAŤ NA SVOJEJ IZBE?

Súčasťou všetkých izieb je inventárny zoznam na ktorom je presne špecifikované, čo je, resp. čo by malo byť súčasťou vybavenia vašej izby. Chýbajúce položky, ktoré sa nachádzajú na inventárnom zozname, no nenachádzajú sa na vašej izbe, treba čo najskôr nahlásiť prostredníctvom mailu hospodárskemu oddeleniu.

Presun inventára z izieb je zakázaný bez toho, aby o tom bolo informované HO, ktoré tento presun povolí. Týka sa to hlavne prípadov pri ktorých si ubytovaní zabezpečujú na vlastné náklady novú posteľ, rôzny nábytok, stoličky, pracovný stôl atď. a pritom chcú z izby presunúť existujúci inventár.

Všetky nedostatky týkajúce sa inventáru na izbách (nábytok, posteľná bielizeň, záclony, závesy a inventárny zoznam) môžete nahlásiť na našu e-mailovú adresu.

 

Z PROTIPOŽIARNEHO DÔVODU SÚ V UBYTOVACEJ ČASTI ZAKÁZANÉ TIETO SPOTREBIČE:

Priamo vyhrievacie spotrebiče (halogénový ohrievač, plynový ohrievač, plynový varič, olejový ohrievač, elektrický ohrievač, elektrická rúra, klimatizácia a pod.)
Zakázané sú všetky el. spotrebiče s príkonom nad 100 W.

Povolené spotrebiče: sušič na vlasy, kulma, holiaci strojček, mikrovlná rúra (len bez grilu!), rýchlovarná kanvica, žehlička, počítačové zostavy (počítač, monitor, tlačiareň, skener), TV, video, DVD, toaster, hudobné zostavy.

Za prevádzku a škody vzniknuté prevádzkou spotrebičov zodpovedá ubytovaný.

KONTAKT

mlyny.hospodarske@uniba.sk