Loading Udalosti

« All Udalosti

  • This udalosť has passed.

Na intráku ako v hoteli? Na Mlynoch je opäť voľný Golden Space

3.10.2017 - 1.11.2017

Na intráku ako v hoteli? Na Mlynoch je opäť voľný Golden Space

Koľko hviezdičiek by ste dali svojej intrákovej izbe?  Táto otázka vám už čoskoro možno nebude znieť ako z inej planéty. Slovenská sporiteľňa totiž opäť spúšťa projekt Golden Space, vďaka ktorému „luxus na intráku“ nie je už štvrtý rok oxymoron. Bežná izba sa totiž vďaka jej finančnej podpore zmenila na apartmán.

Prečo je Golden Space super?

Spolubývajúci sú fajn, no keď sa potrebujete učiť na zajtrajšiu skúšku alebo by ste radi ukázali svojej priateľke zbierku motýľov, najradšej by ste ich… nemali. Golden Space ponúka vytúžené súkromie a to dokonca aj v kúpeľke. Veď možno je čas pripomenúť si, aké to je, keď sa na umývanie zubov nemusíte zapísať do poradovníka. Alebo keď gauč patrí len a len vám. To je luxus za všetky hviezdičky.

VIDEO s Katkou

https://www.youtube.com/watch?v=9P5O6P0CzGE&feature=youtu.be

Popis pod videom:

Pozrite si, čo prežívala minuloročná víťazka, keď do Golden Space vstúpila prvýkrát.

To je super, ale ako izbu získať?

Na účasť v súťaži si stačí otvoriť Space účet, ktorý máš ako študent celkom zadarmo, a vyplniť formulár, ktorý nájdete v pobočke v Cubicone na Mlynoch. Space účtom získajú výnimočný mix výhod určených špeciálne pre mladých od 15 do 26 rokov, ako výber z bankomatov zadarmo či zľavy Sphere Young. Všetky výhody nájdete na www.space.sk.

 

Slovenská sporiteľňa podporuje mladých už dlhodobo

Golden Space je ďalším dôkazom, že Space účet je najobľúbenejší účet mladých, pretože rieši ich reálne problémy. Ak môže Space účet v niečom pomôcť aj vám, napíšte to na www.space.sk, kde si môžete prečítať aj o ďalších projektoch, ktorými Space pomáha mladým.

Začiatok:
3.10.2017
Koniec:
1.11.2017