Novej podnájomníčke je k dispozícií rozkladacia posteľ či veľká zrkadlová skriňa, ktorá v sebe okrem odkladacieho priestoru ukrýva aj chladničku a umývadlo.
Bratislava 1. decembra (SkolskyServis.sk) – Študentke psychológie Paulíne Cseplöovej budú v známom bratislavskom študentskom mestečku VM Ľ. Štúra mnohí závidieť. Vďaka súťaži so svojim bankovým účtom a splneniu všetkých podmienok na pridelenie ubytovania získala na celý rok ubytovanie v luxusnej izbe.

Stačilo si iba založiť nový účet, prihlásiť do súťaže a teraz bývať. Tak znejú Paulínine slová, ktorá sa z novej izby nesmierne teší. „Neviem sa už dočkať, keď sa sem nasťahujem a budem tu mať všetky veci,“ prezrádza Paulína.

Novej podnájomníčke je k dispozícií rozkladacia posteľ či veľká zrkadlová skriňa, ktorá v sebe okrem odkladacieho priestoru ukrýva aj chladničku a umývadlo. „Teší nás, že aj takto môžeme prispieť k skvalitneniu ubytovania a dúfame že to pomôže aj štúdiu,“ pre SkolskyServis.sk povedal Martin Vittek, vedúci oddelenia reklamy Slovenskej sporiteľne.

Novú izbu si prišiel pozrieť aj riaditeľ internátov v Mlynskej doline Róbert Gula. „Našou prioritou je rekonštruovať, neustále zvyšovať komfort ubytovaných a aktivity tohto druhu vítame.“ Okrem toho v rozhovore prezradil i to, že v najbližšej dobe internáty v rámci podobnej spolupráce pripravujú pre hendikepovaných pomocné prvky, ktoré majú bývanie na internátoch viac sprístupniť a zjednodušiť.

Izba sa nachádza v bloku známych átriových domčekov. Rekonštrukcia od vytvorenia návrhu po odovzdanie kľúčov trvala približne tri mesiace a stála asi 10 000 eur.

Foto  : Tomáš Gerši
Zdroj : http://skolskyservis.teraz.sk/vysoke-skoly/v-mlynskej-doline-odovzdali-studentke-i/14986-clanok.html