UNIVERZITA KOMENSKÉHO V BRATISLAVE, VYSOKOŠKOLSKÉ MESTO Ľ. ŠTÚRA– MLYNY UNIVERZITA KOMENSKÉHO V BRATISLAVE
VYSOKOŠKOLSKÉ MESTO Ľ. ŠTÚRA– MLYNY

Pred odubytovaním sa zo svojej izby musí byť vaša izba skontrolovaná kontrolujúcou osobou. Kontrola izby prebieha len za prítomnosti ubytovaného, teda vás, na izbe. Prihláste sa na kontrolu izby cez formulár nižšie.

Pokyny k formuláru

  1. Vyberte si termín kontroly, zadajte izbu, vyplňte svoje údaje a odošlite formulár.
  2. Príde vám overovací e-mail, ktorý musíte potvrdiť do 15 min od odoslania formulára. V opačnom prípade vám rezervácia prepadne.
  3. Rezerváciu je možné urobiť najneskôr do 12:00 dňa pred vami zvoleným dňom kontroly.
  4. V popoludňajších hodinách dňa pred termínom kontroly vám bude odoslaný e-mail s podrobnosťami vašej rezervácie a s pokynmi na pripravenie izby.
  5. Ak by ste chceli zrušiť svoju rezerváciu, môžete tak urobiť prostredníctvom linku v e-maili, najneskôr do 12:00 dňa pred vami zvoleným dňom kontroly. Pri vážnych dôvodoch je možné zrušiť rezerváciu aj po tomto čase e-mailom na adresu: mlyny.hospodarske@uniba.sk alebo na tel. čísle: 0918 110 180
  6. V prípade zrušenia rezervácie z vašej strany alebo zo strany Mlynov UK si vyberte iný termín kontroly a opäť vyplňte formulár.

Pokyny ku kontrole izby

  1. Stiahnite si pokyny k príprave izby pre odubytovanie:
  2. Po úspešnej kontrole vám kontrolujúca osoba potvrdí odhlasovací lístok, ktorý následne predložíte na Referáte nebytových priestorov a podnikateľských činností. Odhlasovací lístok na vytlačenie si môžete stiahnuť tu:
  3. V prípade nepripravenej izby alebo vašej neprítomnosti na izbe je kontrola izby neúspešná a musíte sa nahlásiť na nový termín.
  4. Viac info o odubytovaní nájdete tu: mlyny.uniba.sk/ubytovanie/odubytovanie-z-ar-20182019
FACEBOOK
Sledujte náš profil a ostaňte informovaní o každej zmene.